Vispārīgie noteikumi

1.1. Distances līgums (turpmāk Līgums) tiek slēgts starp Interneta vietnes www.minikid.lv īpašnieku MINIKID ESTONIA OÜ Reg. nr: 11313340 KMKR: EE101102506 (turpmāk Pārdevējs) un Pircēju, kas izdara pasūtījumu un veic pirkumu Interneta vietnē (turpmāk interneta veikalā) www.minikid.lv. Distances līgums attiecas uz visiem pasūtījumiem un pirkumiem, kas veikti www.minikid.lv interneta tirdzniecības vietnē.

1.2. Šis Distances līgums neattiecas uz pirkumiem, ko Pircējs veicis Pārdevēja mazumtirdzniecības veikalos.

1.3. Papildus šiem noteikumiem Pušu tiesiskās attiecības nosaka Latvijas Republikas spēkā esošie normatīvie akti.

1.4. Pārdevējam ir tiesības jebkurā laikā bez brīdinājuma vienpusēji grozīt un papildināt nosacījumus un cenu politiku. Izmaiņas Līgumā stājas spēkā no tās publikācijas brīža interneta vietnē www.minikid.lv. Pircējam, iepērkoties interneta veikalā, tiek piemēroti tie noteikumi un nosacījumi, kas ir spēkā Preču pasūtīšanas dienā, ja likumā vai šajos nosacījumos nav noteikts citādi. Par nosacījumu izmaiņām un grozījumiem cenu politikā Pircēji tiek informēti Pārdevēja interneta vietnē www.minikid.lv.

1.5. Pārdevējs:

MINIKID ESTONIA OÜ
Reg. nr: 11313340
KMKR: EE101102506

Tel. +371 26192849
info@minikid.lv

Preču cenas

2.1. Līgums stājas spēkā brīdī, kad Pircējs atbilstoši Līguma nosacījumiem ir samaksājis par pasūtījumu un atbilstoša naudas summa ir ienākusi Pārdevēja bankas kontā. Līgums ir noslēgts uz laiku līdz saistību izpildei.

2.2. Preču cenas E-veikalā norādītas eiro ar PVN spēkā esošo likmi. Preces Pircējam tiek pārdotas par cenām, kas ir spēkā E-veikalā Pasūtījuma veikšanas brīdī.

2.3. Preču cenas var tikt mainītas bez iepriekšējas izziņošanas. Izmaiņas stājas spēkā no to publikācijas brīža interneta vietnē www.minikid.lv , un tās attiecas uz Preču pasūtījumiem, kas veikti pēc izmaiņu publikācijas vietnē.

Preču sortiments

3.1. Pircējs pasūta, pērk un apmaksā, bet Pārdevējs piegādā un pārdod bērnu preces (turpmāk Preces) saskaņā ar šī līguma noteikumiem.

3.2. Interneta veikalā www.minikid.lv izvietotās preces daļēji ir pieejamas Pārdevēja noliktavā un daļēji pasūtāmas.

3.3. Ja Pircēja izvēlētā prece nebūs atlikumos, Pārdevējs piedāvās to aizvietot ar līdzvērtīgu preci vai pasūtīt no piegādātaja to Preci.

3.4. Preču apraksti tiek veidoti pēc ražotāju sniegtās informācijas par produktu, aprakstiem un attēliem ir informatīvs raksturs. Pārdevējs neatbild par sekām, ja Pircēja datora vai monitora īpatnību dēļ Pircēja datora monitorā redzamo Internetveikala preču attēls pēc jebkādām pazīmēm atšķiras no preču izskata dabā.

Pasūtījumu veikšana un izpilde

4.1. Pircējs interneta veikalā var iepirkties, reģistrējoties par Reģistrēto lietotāju vai bez reģistrācijas.

4.2. Pircējs izvēlas Preci un pievieno Preci grozā, izmantojot izvēlni “Ielikt Pirkumu grozā”.

4.3. Lai noformētu pasūtījumu, Pircējam jānospiež uz Groza labās puses augšdaļā, kur attēlota informācija par Pircēja groza saturu. Lai pabeigtu pasūtījumu, nepieciešams pāriet uz sadaļu „noformēt pasūtījumu” un aizpildīt informāciju par Pircēju.

4.4. Pēc datu ievades un pārbaudes Pircējs apstiprina pasūtījumu, nospiežot izvēlni „apstiprināt un maksāt”. No šī brīža pasūtījums tiek nodots Pārdevējam apstrādei.

4.5. Klients maksā par Preci, izmantojot Interneta bankas linku, kā arī, Pircējs apstiprina maskājumu, atgriežoties „atpakaļ pie Pārdevēja”. Par pasūtīto preci un izvēlēto piegādes pakalpojumu var norēķināties, izmantojot bankas pārskaitījumu, līzinga kompānijas pakalpojumus, kā arī iespējams norēķināties preces saņemšanas brīdī skaidrā naudā vai ar norēķinu karti veikalā Dzelzavas ielā 70, Rīgā vai Raiņa 16, Jelgavā.

4.6. Veicot pasūtījumu, Pircējs apņemas norādīt precīzu un patiesu informāciju, t.i., vārdu, uzvārdu, piegādes adresi un savu kontaktinformāciju.

4.7. Pircējs, kas ir reģistrēts lietotājs un ir ienācis savā profilā, un ir saglabājis visu nepieciešamo informāciju, var izmantot ātrā maksājuma funkciju.

4.8. Pēc pasūtījuma apmaksas Pircējam uz norādīto e-pasta adresi tiek izsūtīts apstirinājums.

4.9. Pārdevējs nav atbildīgs par gadījumiem, kad pasūtījuma izpilde nav iespējama Pircēja vainas vai no Pircēja atkarīgu apstākļu dēļ.

4.10. Pārdevējam ir tiesības vienpusēji anulēt apstiprināto Pasūtījumu, brīdinot par to Pircēju, ja Pārdevējam rodas aizdomas par iesniegto datu neatbilstību.

Norēķinu kārtība

5.1. Apmaksu par Preci Pircējs veic interneta veikalā uz Pārdevēja konta numuru, izmantojot banku linkus (Swedbank, SEB, Luminor, Сitadele), vai ar kredītkarti (MasterCard, Visa, Maestro, Visa Electron).

5.2. Apmaksa notiek drošā norēķinu vidē Maksekeskus AS.

5.3. Pārdevējam nav piekļuves pie Pircēja banku datiem.

Kuponu izmantošana

6.1. Atlaižu kuponus var iegūt Minikid.lv veikala paziņojumos, sociālajos medijos (Facebook un Instagran,), saņemt e-pastā vai SMS, kā arī kampaņās interneta vidē.

6.2. Atlaižu kuponu norādīto kodu var izmantot tikai vienu reizi un tikai iepērkoties interneta veikalā Minikid.lv.

6.3. Minikid.lv veikalā ir iespējams izmantot šāda veida kuponus:

6.3.1. Kuponi, kas sniedz procentuālu atlaidi;

6.3.2. Kuponi, kas sniedz konkrēta apmēra atlaidi

6.4. Atlaižu kuponi nesummējas un tie netiek apmainīti pret naudu.

6.5. Aizliegts pārdot atlaižu kuponus.

6.6. Atlaižu kuponi ir derīgi līdz norādītajam datumam. Atlaižu kuponi ar derīguma termiņa beigu datumu netiek apmainīti pret produktiem, kas tiek pārdoti interneta veikalā Minikid.lv; to derīguma termiņš netiek pagarināts un netiek kompensēts.

6.7. Kupona turētājs ir atbildīgs par informācijas drošību.

6.8. Visus atlaižu kuponus var izmantot, lai samazinātu grozu summu tikai interneta veikalā Minikid.lv. Atlaižu kuponi nesummējas, un citas atlaides, kas tiek piemērotas interneta veikalā Minikid.lv, neattiecas uz atlaižu kuponiem.

6.9. Izmantotie atlaižu kuponi netiek atlīdzināti.

6.10. Nederīgi, zaudēti vai citādi bojāti (piemēram, kupona kods ir bojāts un to nevar identificēt), atlaižu kuponi netiek kompensēti, un to derīguma termiņš netiek pagarināts.

6.11. Atlaižu kuponi netiek apmainīti pret citiem kuponiem un tos nevar atgriezt.

Preču piegāde un saņemšana

7.1. Interneta veikals Minikid.lv piedāvā Jums vairākus pasūtījuma piegādes veidus, atkarībā no Jūsu dzīves vietas un ērtībām – Minikid.lv kurjeru, Venipak, Omniva, DPD, Latvijas Pasts. Izvēloties piegādes veidu, lūdzam iepazīties ar noteikumiem un cenrādi. Kurjerpakalpojumu gadījumos preces piegādes laiks tiek saskaņots pirms pasūtījuma piegādes.

7.2.  Pasūtījuma izņemšana uz vietas Minikid.lv veikalos ir BEZMAKSAS, atbilstoši izvēlētā veikala darba laikam.

7.3. Piegāde neparedz iekraušanas-izkraušanas, uznešanas līdz dzīvoklim, kā arī izstrādājuma montāžas darbus.
Papildus informācija par piegādi zvanot uz tlrn. +371 26192849.

7.4. Pircējs ir atbildīgs par pareizu datu uzrādīšanu, pretējā gadījumā Preces piegāde netiek garantēta. Pārdevējs nav atbildīgs par preču piegādes termiņu pārkāpšanu, vai ja Preču piegāde nav iespējama Pircēja vainas vai no Pārdevēja neatkarīgu apstākļu dēļ (Pircējs ir norādījis nepareizu adresi, norādītajā adresē Pircējs nav sastopams, nav iespējams sazināties ar Pircēju, norādītajai adresei nevar piekļūt, u.c.).

7.5. Vidējais pasūtījumu piegādes laiks ir no 2 (divām) līdz 5 (piecām) darba dienām, taču Pārdevējs patur tiesības Preci piegādāt 2 (divu) kalendāro nedēļu laikā, jo piegādes termiņi var mainīties atkarībā no Pārdevēja īpašajiem noteikumiem un Preces pieejamības noliktavā.

7.6. Ja Pircējs ir noformējis pasūtījumu brīvdienās (no 13:00 piektdienā un līdz 09:00 pirmdienā) vai valsts svētkos, tad piegādes termiņš (no 2 līdz 5 dienām) tiek rēķināts sākot no 09:00 pirmā darba dienā pēc brīvdienām vai valsts svētkiem.

7.7. Pēc preču saņemšanas Pircējs pārbauda piegādāto Preču atbilstību pasūtītajām Precēm un pasūtītajam daudzumam.

7.8. Ja Pircējs konstatē, ka Preces neatbilst pasūtījumam vai iesaiņojumam ir acīmredzami defekti, un tas nav norādīts piegādes dokumentā, Pircējs nekavējoties, bet ne vēlāk kā 3 (trīs) darba dienu laikā informē par to Pārdevēju, nosūtot attiecīgu ziņojumu uz kontaktu sadaļā norādīto Pārdevēja e-pasta adresi pasutijumi@minikid.lv, vai zvanot uz tālruni+371 26192849. Pretējā gadījumā ir uzskatāms, ka piegādātas Preces atbilst līguma noteikumiem un ir piegādātās atbilstošā daudzumā.

Atteikuma tiesības

8.1. Saskaņā ar LR Patērētāju tiesību aizsardzības likumu un MK Noteikumiem Nr.255 “Noteikumi par distances līgumu” Patērētājs var izmantot atteikuma tiesības un vienpusēji atkāpties no Pasūtījumā norādītās Preces pirkuma 14 kalendāro dienu laikā pēc attiecīgās Preces saņemšanas.

8.2. Ja Pircējs vēlas izmantot atteikuma tiesības, tādā gadījumā viņam ir jāsazinās ar Pārdevēju, rakstot uz e-pasta adresi pasutijumi@minikid.lv. Pircējs saņem no Pārdevēja atteikuma veidlapas formu, kuru aizpilda un nosūta Pārdevējam uz iepriekšminēto e-pastu.

8.3. Pircējam preces jānosūta atpakaļ vai jānodod Pārdevējam bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad Pircējs paziņoja Pārdevējam savu lēmumu atteikties no Distances līguma. Termiņš tiks ievērots, ja Pircējs preces nosūtīs atpakaļ pirms 14 dienu termiņa beigām.

8.4. PTAL 12. panta 6. daļa nosaka, ka, atsakoties no pirkuma Distances līguma gadījumā, “patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā”. Atteikuma tiesību izmantošanas termiņā jums ir tiesības preci lietot tiktāl, cik tas nepieciešams preces rakstura, īpašību un darbības pārbaudei. (tikpat lielā mērā, cik to varētu izdarīt pirms preces iegādes parastajā veikalā). Iesakām saglabāt preces oriģinālo iepakojumu, lai, realizējot atteikuma tiesības saskaņā ar Distances līguma noteikumiem, prece netiktu ārēji mehāniski bojāta.

8.5. Saskaņā ar MK Noteikumiem Nr. 255 Patērētājs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

– prece tiek izgatavota pēc patērētāja norādījumiem vai prece ir nepārprotami personalizēta;
– patērētājs ir atvēris iepakojumu precei, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ (kā piemēram, pārtika, īpašās akcijas preces, pie kurām tas norādīts, personiskas higiēnas preces – māneklīši, knupīši, bērnu podiņi, autiņi, biksītes, kā arī grūtnieču un barošanas apakšveļa, vienreiz lietojamās preces – autiņi, lacītes utml.);
– prece tās īpašību dēļ pēc piegādes ir neatgriezeniski sajaukusies ar citām lietām.

8.6. Pārdevējs var aizturēt atmaksu līdz brīdim, kad tiek saņemta prece atpakaļ vai kad Pircējs ir iesniedzis apliecinājumu par to, ka preces ir nosūtītas atpakaļ, atkarībā no tā, kura darbība tiek izpildīta agrāk. Atteikuma tiesību izmantošanas gadījumā patērētājs sedz ar preces atgriešanu saistītās izmaksas.

8.7. Atteikumu tiesību gadījumā, Pārdevējs atgriež par Preci saņemto maksājumu 14 dienu laikā no dienas, kad ir saņēmis no Pircēja atpakaļ atgriezto Preci. Atmaksāšana tiek veikta, izmantojot tādu pašu maksāšanas līdzekli, kāds tika izmantots sākotnējam darījumam.

Nepārvarama vara

9.1. Puses nav atbildīgas par kavēšanos vai Līguma saistību neizpildīšanu, ja to nebija iespējams izdarīt neparedzamo apstākļu un šķēršļu dēļ, kurus arī nebija iespējas paredzēt vai no kuriem nebija iespējams izvairīties, kuri ir ārpus mūsu saprātīgas kontroles. Kas ietver, bet neaprobežojas ar streikiem, valdības rīkojumiem, karadarbību vai nacionālā mēroga ārkārtas stāvokli, vides vai klimata anomālijām, neizpildi no trešo personu puses vai trešo personu prettiesisku rīcību, traucējumiem interneta savienojumā, kā arī datortehnikas un programmatūras atteici. Šādu nepārvaramas varas apstākļu gadījumā mēs centīsimies novērst radušos kavējumus pēc iespējas ātrāk.

9.2. Klients apņemas izmantot interneta veikala pakalpojumus ievērojot distances līguma noteikumus un Latvijas Republikas normatīvus aktus.

Privātuma politika

10.1. Šī Privātuma Politika attiecas uz visiem uzņēmuma MINIKID ESTONIA OÜ
vietnes Lietotājiem. Pirms pasūtījuma veikšanas uzmanīgi izlasiet Politiku.

10.2. Veicot pasūtījumu www.minikid.lv interneta veikalā, Klients apstiprina, ka ir iepazinies ar šo Distances līgumu, saprot šī līguma saturu un ir noslēdzis ar  MINIKID ESTONIA OÜ  līgumu, kas uzliek abpusējas saistības un pienākumus.

10.3. Izmantojot www.minikid.lv vietnes pakalpojumus, Pircējs sniedz Pārdevējam savus personas datus un tiesības apstrādāt un izmantot tos saskaņā ar noteikumiem, kas ir aprakstīti Privātuma politikā.

10.4. Pārdevējs apstrādā personas datus pakalpojumu sniegšanai un preču pārdošanai:

– klienta identificēšanai;
– līzinga līguma sagatavošanai, noslēgšanai un noslēgšanas fakta pierādīšanai;
– preču piegādei (distances līguma saistību izpildei);
– garantijas saistību izpildei;
– iesniegumu un iebildumu izskatīšanai un apstrādei;
– norēķinu administrēšanai.

10.5. Pārdevējs saglābā personas datus un informāciju par veiktiem pirkumiem. Šī informācija ir konfidencionāla un tiek apstrādāta saskaņā ar Personu datu apstrādes likumu.

10.6. Pārdevējs ir tiesīgs, pēc Pircēja piekrišanas, izmantot Pircēja personas datus mārketinga nolūkos, proti, lai sūtītu Pircējam uz norādīto e-pasta adresi īpašos piedāvājumus un jaunumus.

10.7. Pircēja dotā piekrišana mārketinga paziņojumu saņemšanai ir spēkā līdz tās atsaukumam (arī pēc distances līguma beigām). Klients jebkurā laikā var atteikties no turpmākas paziņojumu saņemšanas, uzrakstot Pārdevējam vēstuli uz e-pasta adresi.

10.8. Maksājumu apstrādi nodrošina maksājumu platforma makecommerce.lv, tāpēc mūsu uzņēmums maksājumu izpildei nepieciešamos personas datus nodod platformas īpašniekam Maksekeskus AS.

10.9. Visi klienta personīgie dati www.minikid.lv vietnes izmantošanas laikā tiek identificēti, kā konfidenciāla informācija. Šifrēts datu pārraides kanāls ar bankām nodrošina Pircēja personīgo datu un banku rekvizītu drošību. Pārdevējam nav piekļuves pie tiem.

10.10. Saskaņā ar normatīviem aktiem par personas datu apstrādi un privātuma politiku Pārdevējam ir tiesības bez Pircēja piekrišanas apstrādāt datus (t.sk. arī personas datus) tadā apjomā, cik ir nepieciešams, lai nodrošinātu Interneta veikala darbu. Saskaņā ar ko, Pārdevējs bez īpašas klienta piekrišanas ir tiesīgs sūtīt Pircējām paziņojumus, kas ir saistīti ar Interneta veikala pakalpojumu izmantošanu, vai Interneta veikala drošības nolūkiem, kā arī lai nodrošinātu pasūtījumu apstiprināšanu. Ja Reģistrēts lietotajs (Pircējs) nav pabeidzis pasūtījumu sava profilā Pārdevējs ir tiesīgs sūtīt paziņojumus ar atgadinājumu par veikto pasūtījumu.

10.11. Pārējos jautajumos, kas nav tieši atrunāti Privātuma politikā puses vadās pēc Latvijas Republikas likumdošanas un normatīvajiem aktiem.

10.12. Visas domstarpības, kas ir saistītas ar Līgumu, Pārdevējs un Pircējs risina savstarpēju pārrunu ceļā. Ja vienošanos panākt nav iespējams Pircējam ir tiesības ierasties Pātērētāju tiesību aizsardzības centrā ar iesniegumu vai tiesu iestādē Latvijas Republikas normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā.

Diskleimers

11.1. Interneta veikalā publicētām bildēm ir informatīva nozīme.

11.2. Pārdevējam ir tiesības vienpusēji mainīt, grozīt preču cenas, preču pieejamību noliktavā, kā arī, izņēmumu gadījumā atteikt pārdod konkrētu preci.

11.3. Informācija par preci regulāri tiek pārbaudīta un atjaunota. Pēc Pircēja pēdējā www.minikid.lv vietnes apmeklējuma dati var būt atjaunoti.

Veiksmīgus pirkumus!

Maksājuma veidi

Apmaksājot preci Interneta veikalā www.minikid.lv , Jums tiek garantēta drošība.

12.1. Apmaksa caur Interneta banku.

Pēc pasūtījuma noformēšanas nospiediet pogu, kas pāriet uz attiecīgo interneta banku: Swedbank, SEB, Citadele, Luminor. Ievadiet lietotāja vārdu un parole, un ieejiet savā interneta bankā. Internet bankā Jūs ieraudzīsiet gatavu, aizpildītu rēķinu, kurā būs norādīta summa apmaksai par pasūtījumu. Rūpīgi pārbaudiet norādīto informāciju, ja nepieciešams izmainiet un apstipriniet maksājumu.

12.2. Apmaksa ar kredītkarti.

Pēc pasūtījuma noformēšanas nospiediet pogu “apmaksāt ar kredītkarti”. Ievadiet kredītkartes datus, pārbaudiet un apstipriniet. Apmaksājot pasūtījumu ar kredītkarti, piegādes laiks palielinās uz laiku, kamēr tiek saņemts maksājums, vidēji termiņš sastāda 1-2 darba dienas.

12.3. Uz nomaksu.

Minikid.lv sadarbībā ar A/S “LATEKO LĪZINGS” piedāvā Jums iegādāties preces no EUR 50 līdz 3000 uz nomaksu termiņā no 3-36 mēnešiem. Ja pirkuma summa pārsniegs EUR 1400, būs nepieciešams avansa maksājums 10% apmērā (saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likumā noteiktajam).

Privātuma Politika

13.1. Cienījamais, Klient! Vēlamies Jūs informēt, ka no 2018. gada 25. maija Latvijā ir piemērota Vispārējā datu aizsardzības regula (General Data Protection Regulation – GDPR). Šī Privātuma Politika attiecas uz visiem uzņēmuma MINIKID ESTONIA OÜ  vietnes Lietotājiem. Pirms pasūtījuma veikšanas uzmanīgi izlasiet Politiku. Minikid.lv rūpējas par Klientu privātumu un personas datu aizsardzību, ievēro Klientu tiesības uz personas datu apstrādes likumību saskaņā ar piemērojamajiem tiesību aktiem – Latvijas Republikas likumiem un pakārtotiem tiesību aktiem, Eiropas Parlamenta un padomes 2016. gada 27. aprīļa Regulu 2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti (Regula) un citiem piemērojamajiem tiesību aktiem privātuma un datu apstrādes jomā.

13.2. Personas datu apstrādes nolūki

Personas dati ir jebkura informācija par identificētu vai identificējamu fizisku personu.
Privātuma politiku piemēro privātuma un personas datu aizsardzības nodrošināšanai attiecībā uz fiziskajām personām – klientiem un citiem www.minikid.lv pakalpojumu lietotājiem (tajā skaitā, potenciālajiem, bijušajiem un esošajiem), kā arī trešajām personām, kuras saistībā ar pakalpojumu sniegšanu fiziskai personai saņem vai nodod Minikid jebkādu informāciju.

13.2.1. Mēs apstrādājam pastāvīgo klientu personas datus:

• Kad Jūs ievadāt savus personas datus (t.sk. vārdu, uzvārdu, personas kodu, adresi, telefona nr., e-pasta adresi) intertneta vietnē www.minikid.lv, vai Minikid.lv veikalā klātienē;
• Kad Jūs izmantojat www.minikid.lv mājas lapu no Jūsu lietotāja konta vai sīkdatņu izmantošanas laikā;

• Veicot pirkumu vai noformējot pasūtījumu Interneta veikalā vai veikalā klātienē, iesniedzot savus personas datus vai, kad tiek saglabāti dati par Klienta interesēm; (atsevišķos gadījumos, Minikid var palūgt Jūs brīvprātīgi iedot savus personas datus, t.sk. vārdu, uzvārdu, adresi, e-pasta adresi, telefona nr.).
• Kad Jūs iesniedzat datus, lai noformētu līzingu.

13.3. Citu datu apstrāde.

Minikid.lv apkopo un apstrādā arī citus datus, kas nav tieši saistīti ar konkrētu fizisko personu (dzimums, vecums, valoda, atrašanās vieta).

Turklāt, mēs apkopojam informāciju par Klientu darbību interneta vietnē www.minikid.lv, proti, lai saņmetu informāciju par preču grupām un kategorijām, kas visvairāk interesē klientus. Dotajā Privātuma politikā citi dati skaitās kā bezpersonalizētie dati.

13.4. Personas datu apstrāde

Minikid izmanto personas datu apstrādi, lai informētu klientus par jaunumiem, akcijām vai pasākumiem, kas ir saistīti ar veikala darbību. Klients jebkurā laikā var atteikties no turpmākas paziņojumu saņemšanas, uzrakstot Pārdevējam vēstuli uz e-pasta adresi.

Kā arī, personas dati tiek izmantoti lai nodrošinātu saistību izpildi, proti, pasūtījumu noformēšanu un piegādi.

Piekrītot Privātuma politikai klients piekrīt savu datu automatizētai apstrādei. Klientam ir tiesības jebkurā brīdī atsaukt datu apstrādei doto piekrišanu, izmantojot interneta veikala mājas lapu, vai rakstot vēstuli uz e-pasta adresi. Tādā gadījumā turpmāka datu apstrāde, kas balstīta uz iepriekš doto piekrišanu konkrētajam nolūkam turpmāk netiks veikta.

Datu nodošana trešajām personām

14.1. Klientu apkalpošanas un saistību izpildes nolūkos Minikid.lv ir tiesības nodot klienta personas datus trešajām personām. Jūsu dati tiek nodoti trešajai personai – līzinga sabiedrībai tajos gadījumos, ja Jūs vēlaties izmantot līzinga sabiedrības pakalpojumus, noformējot pasūtījumu un norādot maksājuma veidu “līzings”.

Trešās personas arī var būt piegādes pakalpojumi. Kā arī, Personas dati var tikt nodoti kompetentām valsts varas un pārvaldes iestādēm, tostarp tiesībsargājošajām iestādēm, piemēram, policijai vai citām uzraudzības iestādēm, bet tikai nepieciešamības gadījumā un saskaņā ar normatīvajos aktos noteikto tiesisko kārtību.

Minikid.lv glabā un apstrādā Klienta personas datus, kamēr ir spēkā noslēgtais līgums par pastāvīgo klientu, vai kamēr pastāv juridisks pienākums datus uzglabāt (piemēram, saskaņā ar Grāmatvedības likumu, t.sk. izrakstītie rēķini u.c.).

Personas datu izmaiņas

15.1. Iesniegtos personas datus var apskatīt, papildināt un izmainīt www.minikid.lv mājas lapā sadaļā „Mani dati”. Gadījumā, kad mainās elektroniskā adrese (kas tiek izmantota Minikid majas lapas piekļuvei), Minikid lūdz paziņot par to, rakstot vēstuli uz e-pastu, jo šī informācija nevar tikt mainīta personīgi.

Personas datu aizsardzība

16.1. Minikid apstrādā Klienta datus, izmantojot mūsdienu tehnoloģiju iespējas, ņemot vērā pastāvošos privātuma riskus un Minikid saprātīgi pieejamos organizatoriskos, finansiālos un tehniskos resursus. Piekļuve datu apstrādes funkcijām un izmaiņām ir tikai uz to pilnvarotām personām. Ja Jums ir aizdomas par Jūsu personas datu pretlikumīgu izmantošanu, vai nodošanu trešajām personām, kas nav saistītas ar Interneta veikala tiešo darbību, Minikid lūdz nekavējoties sazināties ar mums. Tikai tādā gadījumā mēs varam samazināt
iespējamo kaitējumu līdz minimumam.

Klientam ir tiesības jebkurā brīdī atsaukt datu apstrādei doto piekrišanu vai saņemt normatīvajos aktos noteikto informāciju saistībā ar viņa datu apstrādi. Kā arī, Klientam saskaņā ar normatīvajiem aktiem ir arī tiesības pieprasīt no Minikid piekļuvi saviem personas datiem.

Lai izvairītos no datu un klientu tiesību ļaunprātīgas izmantošanas Klients var iesniegt pieprasījumu par savu tiesību īstenošanu, rakstveida formā klātienē Minikid veikalos, uzrādot personu apliecinošu dokumentu, vai elektroniskā pasta veidā, parakstot iesniegumu ar drošu elektronisko parakstu un atsūtot to uz info@minikid.lv.

Saņemot Klienta pieprasījumu par savu tiesību īstenošanu, Minikid pārliecinās par Klienta identitāti, izvērtē pieprasījumu un izpilda to saskaņā ar normatīvajiem aktiem. Atbilde Klientam tiek sniegta un nosūtīta 30 dienu laikā pa pastu uz viņa norādīto kontaktadresi vai uz e-pasta adresi ierakstītā vēstulē.

Prasība par personas datu apstrādes izbeigšanu tiek uzskatīta par pastāvīgā klienta līguma izbeigšanu.

Drošība

17.1. Visi klienta personīgie dati www.minikid.lv vietnes izmantošanas laikā tiek identificēti, kā konfidenciāla informācija. Šifrēts datu pārraides kanāls ar bankām nodrošina Pircēja personīgo datu un banku rekvizītu drošību. Pārdevējam nav piekļuves pie tiem.

Citi noteikumi

18.1. Izmantojot interneta vietni www.minikid.lv vai aizpildot speciālu pastāvīgā klienta iesniegumu, Klients apstiprina, ka ir iepazinies ar Distances līgumu un ar Privātuma politiku, kā arī saprot līguma saturu un ir noslēdzis ar MINIKID ESTONIA OÜ līgumu, kas uzliek abpusējas saistības un pienākumus. Minikid ir tiesības veikt papildinājumus Privātuma politikā, padarot pieejamu Klientam tā aktuālo versiju viņa lietotāja profilā, kā arī, ievietojot to www.minikid.lv mājaslapā.

18.2. Datu pārvaldnieks un persona, kas atbildīga par personīgo datu apstrādi ir MINIKID ESTONIA OÜ. Ja Jums rodas jautājumi par personas datu apstrādi var par Privātuma politikas saturu, varat rakstīt uz e-pastu info@minikid.lv. 

18.3. Gadījumā, ja Jums ir pretenzijas par personīgo datu apstrādi mūsu uzņēmumā, Jums ir tiesības iesniegt sūdzību Valsts datu inspekcijā. Valsts datu inspekcijas darbības mērķis ir aizsargāt cilvēka pamattiesības un pamatbrīvību datu aizsardzības jomā.