Новости

Благотворительная программа “Labā sirds”

Svetlana, Minikid vadītāja: “Reiz arī man bija diena, kad domāju kā lai pabaroju savu mazuli un kur lai šonakt abi nakšņojam, jo vienā dienā mūsu dzīve bija sagriezusies kājām gaisā un viss likās ļoti bezcerīgi. Tomēr sargeņģelis mūs sargāja un mēs saņēmām atbalstu no labiem cilvēkiem, kuriem mūsu situācija nebija vienaldzīga. Arī citi, līdzīgi stāsti skan tikpat skarbi un liek padomāt par to dzīves realitāti, kuru straujajā dzīves ritmā mēs bieži nepamanām. Brīžiem mēs pat neredzam, kas notiek tepat līdzās. Tieši tāpēc par šo akciju sadzirdēs tie, kuriem būs lemts kļūt par kādas mazas vai ne tik mazas sirsniņas sargeņģeli, palīdzot brīdī, kad tas visvairāk nepieciešams. Mēs nevienu negribam pierunāt vai pārliecināt kļūt par “Labo sirdi” vai sargeņģeli, tas katram pašam jāsajūt, jo tikai vairojot labo enerģiju mēs paši to saņemam atpakaļ desmitkārtīgi un pasaule kļūst gaišāka. Dalīties nemaz nav tik grūti, mēs zinām, ka tieši Jūsu labā sirds ir tā, kura tic brīnumam.”

Bērnu preču veikals Minikid sadarbībā ar Jelgavas sociālo lietu pārvaldi un biedrību “Labās Sirds klubs” (labdarības lapu “Snowflake”) uzsāk pastāvīgu labdarības akciju “Labā sirds”, kuras mērķis ir palīdzēt mazturīgo ģimeņu bērniem ar lietām, kuras pašiem vairs nav noderīgas, taču citi par tām būs ļoti priecīgi, sajūtot Jūsu sirds siltumu. Aicinām visus, kuriem ir iespēja palīdzēt, ieklausīties sevī un atvērt sirdi, lai padarītu šo pasauli mazliet labestīgāku!

Ko mēs piedāvājam? Atbalstiet mazturīgos bērnus ar mantu ziedojumiem un saņemiet 10% atlaidi pirkumiem Minikid veikalos, kas atrodas Rīgā, Dzelzavas ielā 70 un Jelgavā, Raiņa ielā 16.

Kas jums jādara? Apmaiņā pret 10% atlaides kuponu pirkumiem Minikid veikalos no šodienas gaidīsim jūsu ziedojumus – bērnu drēbītes, apavus, rotaļlietas, mēbeles, bērnu aprūpes priekšmetus, u.c. bērnu lietas.

Lai palīdzības saņēmējs būtu patiesi priecīgs, lūdzam pirms apģērbu un citu priekšmetu ziedošanas pārliecināties vai tie ir tīri un lietojamā stāvoklī. Ja ziedosi vismaz 5 apģērba gabalus, jeb 3 apavu pārus, vai 10 mīkstās rotaļllietas, jebšu 1 lielāku noderīgu lietu – muzikālo rotaļlietu, kumodi, gultiņu, pārtinamo galdu, autokrēsliņu, vannīti, gultas veļas komplektu, noteikti par savu labo sirdi saņemsi 10% atlaidi mūsu veikalos. Minikid kā akcijas rīkotājs, saglabā tiesības, pieņemot ziedojumus izvērtēt to stāvokli un noteikt izsniegt 10% atlaides kuponu vai nē.

Ziedotās lietas mazturīgajām ģimenēm Minikid nogādās personiski. Informāciju par nogādātajiem ziedojumiem ar fotogrāfijām regulāri publicēsim www.minikid.lv un mūsu Facebook lapā!

Kā vēl var palīdzēt? 

Lai mūsu veikalā neveidotos lieli saziedoto mantu kalni un ziedojumi pēc iespējas ātrāk sasniegtu īstos adresātus, lūdzam jūs mums sniegt informāciju par tiem, kuriem šāda palīdzība noderētu. Vai mudināt šādas ģimenes pašas pieteikties pie mums. Lai ar laiku mūsu Facebook lapā izvietotu sarakstus ar jau konkrētām lietām, izmēriem, kuru ziedošanu akcijas ietvaros mēs gaidītu veikalos Minikid. Būsim atvērti un godīgi pret ikvienu palīdzības lūdzēju un ziedotāju.

Ļoti gaidām sirsnīgos ziedotājus Minikid.lv veikalos,

būsim pagodināti Jūs iepriecināt ar 10% atlaižu kuponiem!